Site logo
רון מאירסון

רון מאירסון

קבלן שיפוצים בחיפה

קבלני שיפוצים

5.0

עבודות בנייה

עבודות בנייה - המלצות וחוות דעת על רון מאירסון

לצפייה בפרופיל מלא של רון מאירסון

פנייה לבית העסק

תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעסק בלבד.

חוות דעת ודירוגים על רון מאירסון

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן עסקים לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של רון מאירסון

5.0

על סמך 11 חוות דעת

הוספת חוות דעת

הצג לפי סוג שירות

עבודות בנייה (11)

ויקי אגמון בלומברג-אגמון

, אבן יהודה

5.0

''עברנו שיפוץ בית פרטי באבן יהודה עם רון וצוותו בקיץ 2021. השיפוץ נמשך יותר מחודשיים וכלל, בין היתר, חשמל, איטום ואינסטלציה. יותר משמחים להמליץ על רון, איש מקצוע ממעלה ראשונה! נשמח לתת חווד טלפונית. ויקי ונעמן אגמון

05.12.2021


אביגל הכהן

, קיבוץ מגל

5.0

''חבר המליץ לנו על רון. עמד בפנינו שיפוץ גדול ומורכב. קודם שיפוץ מלא בקומה הראשונה וכניסה לבית. ולאחר מספר חודשים בניית קומה שנייה, בזמן שאנו כבר גרים בבית, בצפיפות, בקומה  הראשונה. קיבלנו הצעות מחיר משלושה קבלנים נוספים. הבחירה ברון היתה "חתול בשק", על סמך אמון באותו חבר, והכימיה המיידית שנוצרה עם רון. ההחלטה הזו היתה אחת הטובות שעשיתי בחיי. העבודה היתה מורכבת בהרבה מובנים - תוכניות שהשתנו כתוצאה מתכנון אדריכלי לקוי, אתגרים משפחתיים, אי הגעת אישורים בזמן הרצוי, הפתעות בשטח, שהאריכו את הבנייה ועוד. רון, בעזרת עובדיו הנאמנים, עבד במקצועיות, ועזר גם עם התוכניות ולא רק בביצוע. אבל הדבר העיקרי והמשמעותי ביותר, שחובה לציין כאן, זה את היחס האנושי. התמיכה המנטלית והרגשית, שנתן לאורך כל השיפוץ, תוך כדי משבר משפחתי. אני סומכת עליו בעיניים עצומות. רון ממשיך לעזור בכל דבר שקשור בבית, גם 3 שנים לאחר תום השיפוץ. ממליצה עליו בחום.

16.06.2021


אלונה בן אפרים

, חיפה

5.0

''אמינות, מקצועיות ואנושיות! רון שיפץ את הבית שלנו לפני שנה. עשה עבודה נפלאה. יחס אנושי ומקצועי. פתר לנו הרבה בעיות שצצו על הדרך בצורה יצירתית שחסכה לנו הרבה כסף. כל העובדים שלו מקצועיים ואמינים. מומלץ מאוד!

13.06.2021


שוש סילווני

, חיפה

5.0

''רון מאירסון ערך שיפוץ מקיף בדירתנו. אדם נעים הליכות, מקצועי בעל ידע רב, מודע מאד לאסטטיקה. צוות העובדים שלו מאד מקצועי, מדייק בפרטים. במיוחד אציין את הדיוק בגימור, עבודה ברמה גבוהה מאד. ממליצה בשמחה.

10.06.2021


מרים בן-חיים

, חיפה

5.0

''בחרתי את רון מבין 3 קבלנים שעל כולם קיבלתי המלצות, לשיפוץ מסובך יחסית (מקלחת קטנה מאוד שגרמה לנזילה אצל השכן למטה). היינו בלחץ זמן ורון הבטיח לעמוד בזמנים שביקשנו, למרות הסיבוך שבעבודה הספציפית הזו, ועמד בזה למרות שזה לא היה טרוויאלי. אחד הדברים שהרשימו אותי (לעומת קבלן אחר שעשה לנו שיפוץ גדול יותר, וכנראה גרם לבעיה שרון פתר) זה שהפועלים של רון הם קבועים אצלו, הוא מכיר אותם שנים רבות, והם אכן הוכיחו את יושרם ויסודיותם בצורה יוצאת דופן. רון היה מעורב בכל השלבים של העבודה, ותמיד ברוח טובה ובאווירה נעימה גם איתנו וגם עם הפועלים שלו. ממליצה עליו בחום!

09.06.2021


עופר לבני

, זכרון יעקב

4.8

''בחרתי ברון לשיפוץ משמעותי בבית שרכשתי אחרי שקיבלתי המלצות חמות מבני משפחה. בחרתי נכון. רון ביצע את השיפוץ במקצועיות וברמה גבוהה, תוך שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע שלו ועם אנשי מקצוע נוספים שלא הוא הביא, כיבוד מסגרת התקציב ושיקוף כנה של האתגרים והמשמעויות לאורך הדרך. האמון שנתתי ברון מההתחלה השתלם כי שיפוץ של כמעט 4 חודשים עבר יחסית חלק, רגוע, ללא הפתעות, ואני שמח להמליץ עליו וכנראה גם לשכור את שירותיו שוב בהמשך...

09.06.2021


יחיאל קורץ

, חיפה

5.0

''קיבלתי בעבר קישור לרון עם המלצות חמות, והוא ביצע שיפוץ בדירת חמותי. כבר שבא לבחון את העבודה לצורך הצעת מחיר, היה אפשר להרגיש את המקצועיות ומחויבות של רון. הוא שם לב לדברים שאחרים לא ראו, והציע פתרונות מעולים בלי קשר אם הוא הרוויח יותר או פחות מכך - רק בגלל שזה הדבר הנכון. בזמן העבודה למדנו להכיר את רון ואת ההגינות והרגישות שלו, וזה פעם ראשונה שאני מרגיש שנותן שרות רוצה בטובתי ולעשות את מה שצריך באמת. כאשר החלטתנו לעשות שיפוץ יסודי בדירתנו, היה ברור לנו שהאפשרות היחידה זה עם רון. עברנו 4 חודשים של שיפוץ מורכב ויסודי, ותמיד רון היה שם גם אם היו החלטות שהיו בניגוד לדעתו. רון הוא לא הקבלן הזול ביותר (וגם לא היקר ביותר), אבל אם אתם רוצים לצאת מהאתגר של שיפוץ עם הרגשה טובה ותוצאה מעולה, אני ממליץ בחם רב על רון.

09.06.2021


ענבל ורועי עזר

, חיפה

5.0

''קיבלנו על רון המלצות חמות מזוג חברים שלנו. מהרגע שפגשנו אותו הרגשנו כמה הוא רציני בעבודתו. שיפצנו את הבית שלנו מהיסוד כולל שבירת קירות, אינסטלציה, הכל מאפס. העבודה היתה גדולה וגם מסובכת בגלל ענייני איטום אבל רון והאדריכל שלנו עבדו ביחד בצורה מדהימה והצליחו למצוא פתרונות לכל הבעיות. הוא עשה לנו את בית חלומותינו וכל מי שמגיע לבית רואה את העבודה הנהדרת ואת האיכות בגימורים. גם כל העובדים שלו אחד אחד מקסימים ואיכותיים. סיימנו לשפץ לפני 3.5 שנים ומאז עדיין בקשר איתו, מתייעצים כשצריך ומדי פעם אפילו קופץ לכוס קפה , אין על רון!

09.06.2021


שי סלובודקין

, חיפה

5.0

''לקראת שיפוץ ביתנו בדקנו מספר קבלנים ביניהם רון, ולאחר הפגישה הראשונה איתו, היה ברור שהוא בעל המקצוע העדיף. רון חברותי מאוד, והיה מאוד מקצועי. רון שיפץ את ביתנו מהיסוד, דירה מסובכת יחסית, 150 מ"ר נפרס על שלוש קומות עם זוויות משונות מעלית וכדומה. כולל הריסה ובניית קירות, ריצוף, חשמל, צנרות, מדרגות, תקשורת, חלונות, דלתות, גבס, צבע, גמר, בקיצור הכל. רון היה מאוד מקצועי לאורך כל העבודה, עבד בצמוד לאדריכלית בצורה מתואמות ויסודית. שם לב לכל לפרטים הקטנים והגדולים, ניכר שיש לו ניסיון רב ואין דבר שאינו יודע לפתור. יודע לעבור על התוכניות ולבצע במדויק, כתב כמויות מסודר. בנוסף רון גם עובד מצוין עם קבלני המשנה, כאלו שהוא מביא בעצמו או כאלה שגם אנחנו הבאנו (שהיו מרוצים ממנו מאוד גם כן). תכנון הזמנים היה טוב מאוד, ועמד בהצעה הראשונית למרות שינויים שקורים לעיתים. הצוות של רון גם כן היה נחמד ואדיב. רון לוקח אחריות על העבודה וגם לאחר סיום הגיע לתקן מספר דברים שהתקלקלו. רון גם ידע לשמור על תקציב השיפוץ ועמד בהצעה המקורית שלו. זה נושא מאוד חשוב כי עם קבלנים שעבדנו בעבר, לעיתים ניתן לקבל הצעת מחיר נמוכה יותר אבל בסוף שבאים לסגור את חשבון השיפוץ פתאום מתגלים הוספות כספיות שלא תוכננו מראש ויש חריגה, בדרך כלל גדולה. רון ידע להצביע על תוסופות שצריך גם מראש וגם בזמן אמת, לתמחר אותן כדי שתהיה תמונה ברורה של עלויות. המלצתי על רון למספר רב של חברים, כל מי שלקח אותו נהנה מאוד והמליץ בחום גם כן. מומלץ בחום, עם רון, תוכלו לישון בשקט.

09.06.2021


מיכל ורפי שטינבך

, חיפה

5.0

''בחרנו את רון מבין מספר קבלנים מרשימים שראינו, משהו ביסודיות וברצינות שגילה פלוס החביבות שפיזר, שבה את ליבנו. שמחנו לגלות שכל אותם דברים שקנו אותנו ליוו לכל אורך השיפוץ. מדובר בשיפוץ יסודי לבית 150 מ"ר, שכלל הריסה ושינויי חלל, החלפת צנרת, חציבות חשמל, ריצוף, עבודות גבס וצבע. תשומת הלב ניתנה לפרטים קטנים כגדולים. לרון יש נבחרת חלומות, כל בעלי המקצוע העובדים איתו הם אנשים נעימים, צנועים ומקצועיים. שיפוץ חוויה.

25.05.2021


פנייה לבית העסק

תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעסק בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי בלבד ומהווה הבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים שאינם קשורים למפעילי האתר. המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ואין להסתמך עליו כייעוץ כאמור, אין להעביר תיעוד ומידע רגיש באמצעות האתר. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

BizReviews 2023 © כל הזכויות שמורות.