אודות BizReviews

אתר BizReviews הוקם על מנת לספק מידע עדכני ואמין על עסקים בישראל ולאפשר לעסקים לנהל ולחזק את הנוכחות שלהם באינטרנט.

הייחודיות של אתר BizReviews היא בהיותו פלטפורמה המאפשרת לציבור לקבל מידע אודות מאות עסקים על בסיס חוות דעת עדכניות שפורסמו על-ידי לקוחות שלהם בלבד. מלבד חוות דעת אותנטיות, ניתן למצוא בעמוד העסק גם מידע אודות תחומי העיסוק, שפות בהן ניתן השירות, מיקום העסק, אפשרות לקיום ייעוץ וירטואלי ועוד…

אם בעבר אנשים איתרו אנשי מקצוע על בסיס המלצות "מפה לאוזן" מבני משפחה או מכרים או שערכו חיפוש אודות אנשי מקצוע בפורומים שונים כדי לאתר חוות דעת מלקוחות עבר, הרי שכיום קיימת פלטפורמה המרכזת את כלל המידע על עסקים בישראל.

אתר BizReviews מאפשר לקהל הרחב להתרשם מאנשי המקצוע וממידת שביעות הרצון מהם על סמך חוות דעת שהתקבלו מלקוחות קודמים שלהם, וחוות הדעת מתוייגות בהתאם לתחומי העיסוק המתבצעים על ידי העסק.

כמו כן, ניתן למצוא באתר מידע נוסף אודות עסקים, כגון: רקע אקדמי, ניסיון מקצועי, מידע כללי אודות העסק, גלריית תמונות, כתבות, סרטונים ועוד.

במידה ולא איתרתם עסק מסוים באתר BizReviews נשמח לשמוע על כך ולצרף אותו.ה (במידה וירצו בכך ויאשרו).

אופן איסוף חוות הדעת מהלקוחות: עסק שולח קישור ללקוחות באמצעות מערכת אוטומטית. עם קבלת ההודעה, ניתנת ללקוחות האפשרות לכתוב חוות דעת באופן מהיר ופשוט באמצעות כניסה לקישור המתקבל.

כלל חוות דעת המתקבלות במערכת BizReviews מתפרסמות באופן מהיר באתר ומופיעות בעמוד הפרופיל של העסק הרלוונטי.

לא ניתן להסיר חוות דעת ממערכת האתר, אלא באמצעות פנייה ישירה של כותב חוות הדעת למערכת BizReviews.

אנו מקווים כי אתר BizReviews יסייע לכל אדם לאתר את העסקים המתאימים ביותר עבורו באמצעות מערכת אמינה לאיסוף חוות דעת וחכמת ההמונים, ובמקביל יסייע גם לכלל העסקים לקבל את הלקוחות המתאימים להם ביותר.

ניתן לפנות אלינו בכתובת האימייל: info@bizreviews.co.il או באמצעות עמוד יצירת קשר באתר.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי והבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים בלבד הם אינם תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך עליהם כייעוץ כאמור. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש

BizReviews 2022 © כל הזכויות שמורות.