30 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ניסן חכימי

5.0

האמת שבהתחלה לא חשבתי שהטיפול יכול להשפיע כל כך ולשנות לי את החיים מקצה לקצה. ואני שמח שהגעתי אליך כדי להבין שטעיתי. וכמובן שאמליץ לכל מי שצריך. תודה על כל מה שאת עושה בשבילנו מעריכים ואוהבים ג׳ני וניסן.

21.05.2024

ז.

5.0

המלצה חמה חמה על רינת! לפני כחודשיים הגענו ,בעלי ואני לקליניקה כעוסים וממורמרים מאד אחד על השני.אנחנו יחד כבר 25 שנים (עובדים גם יחד)והמציאות שוחקת מאד.רמת האיכפתיות והמקצועיות של רינת הופכות אותה לאשת מקצוע מדהימה ומסורה.היה חשוב לה ללמוד אותנו לפני שצללה לעומק הטיפול,העבודה המקיפה שעשתה לא מובנת מאליה.רצינות והתמדה בארץ זה לא מובן מאליו ,ועל כך הערכה רבה.תודה!

01.05.2024

אפרת

5.0

רינת מהממת, מבינה וממוקדת , ישר קלטה מאיפה החרדה שלי מגיעה. ידע. למקד אותי ולעזור לי , תוך זמן קצר כ ר שיפרה את הרגשתי והחרדה פחתה. היא מדוייקת להפליא🩵

21.11.2023

א.

5.0

מטפלת בחסד עליון. תמיד מדויקת במסרים. זה לא טיפול כפי שדמיינתי שיהיה, וטוב שכך . אני נהנה להגיע כל שבוע וכל שבוע יוצא עם תובנות ומסקנות חדשות, ועם צעדים פרקטיים לעתיד הקרוב והרחוק. תודה!

24.02.2023

אליהו

5.0

היי רינת רציתי לומר לך תודה על הליווי שלך איתנו ,אני ממש מרוצה ומסופק מהתהליך שרק התחיל , את מקוצעית מדוייקת והכי אמיתית וטבעית , יודעת לדבר ללבבות של המטופלים בצורה מושלמת ומדוייקת , מעבר לרמה המקצועית שלך , לכל אדם יש ייעוד בכדור , ואני בטוח שאת כאן בשליחות של הקדוש ברוך ה' , כדי לעשות שלום הבית , תדעי לך שכל בנאדם שגורם לשלום בית קשוב לזוגות ועוזר להם זה כאילו הוא קירב את ביאת המשיח ובנה אבן מבית המקדש , לא סתם כשאת מדברת אלינו בכל טיפול תמיד יש לך אור על הפנים ( הארה רוחנית ) אני לא יודע אם את מודעת לזה , אבל אני בטוח שזה אותה הארה שנותנת לך את הברכה והצלחה בטיפול . מברך אותך בכל הברכות בריאות , הצלחה , שלום בית , פרנסה טובה , תודה רבה על הכל 🙏🏻

20.10.2022
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 30 חוות דעת ב-